2023 Raw Pharma s.r.o. a verdeline s.r.o. Všetky práva vyhradené.
PREHĽAD SUROVÍN
Spoločnosť Prenolica Limited Austrália vlastní výrobný závod v regióne Tomsk na Sibíri. Produkuje rad viac ako 15 prírodných liečiv, ktoré nazval „Bioeffectives ® “ a tiež polyprenoly farmaceutickej kvality. Bioeffectives ® biologicky aktívne látky rastlinného pôvodu získané z ihličia pomocou špecializovanej patentovanej technológie, ktorá umožňuje ich izoláciu vo forme vyvážených synergických komplexov s vysokými nutričnými, ochrannými a liečivými vlastnosťami. Šetrný technologický technologický postup umožňuje izolovať z jedle maximálne množstvo užitočných prírodných látok v nezmenenom stave, vďaka čomu je éterický olejový komplex neporovnateľne bohatší na účinné látky, ako obyčajný jedľový olej získaný vodnou parou, v ktorom sa väčšina účinných látok rozloží vplyvom tepla už počas extrakcie. Prehľad extrakčných technológií - Článok Bioeffectives ® majú široké uplatnenie pri prevencii a liečbe rôznych ochorení. Pri použití ako aktívnej zložky v kozmetike majú Bioeffectives ® potenciál, ktorý ďaleko prevyšuje očakávania dnešného konečného spotrebiteľa.
_____ Všetky texty preložené z materiálov poskytnutých spoločnosťou Prenolica Limited Austrália, ktorej patria aj všetky autorské práva k uvedeným textov. Tento preklad sa skladá z rôznych úryvkov a kapitol, ktoré boli zostavené voľným výberom z materiálov dostupných na internete, a to na officiálnych stránkach (prenolica.com, solagran.com) a tiež v katalógoch, prezentáciách a výrobných listoch spoločnosti Prenolica Ltd. Z dôvodu lepšej zrozumiteľnosti boli niektoré kapitoly jazykovo upravené, preto sa môžu líšiť od jednoduchého prekladu pôvodného znenia.
DOMOV SUROVINY Z KOMPLEXU IHLIČNANOV PREHĽAD SUROVÍN BIOEFFECTIVES
Telefón: +421 940638045 E-mail: info@verdeline.eu E-SHOP https://verdeline.sk B2B partneri https://verdeline.eu
DOKUMENTY
KONTAKTY V SR
AbiPerfect holistic and organic products 
PREHĽAD JEDNOTLIVÝCH TYPOV SUROVÍN Z KONIFER
Bioeffective A Komplex CGNC
Bioeffective I Bunková šťava
Bioeffective R PRENOLIT
Bioeffective A Chlorofilo-karoténová pasta
Bioeffective E Komplex éterických olejov
Bioeffective V Provitamínový komplex z konifer
Bioeffective L Balzamiková pasta z konifer
Surovina pre kozmetické výrobky
Surovina pre kozmetické výrobky
Surovina pre kozmetické výrobky
Surovina pre výživové doplnky a funkčné potraviny
Surovina pre výživové doplnky a funkčné potraviny
Surovina pre výživové doplnky a funkčné potraviny
Surovina pre kozmetické výrobky a výživové doplnky
Silagro Regulátor rastu rastlín
Surovina pre poľnohospodárstvo
Prírodné zloženie produktov vyrábaných spoločnosťou Prenolica Ltd. z nich robí lekársku pokladnicu a pomáha tak predĺžiť aktívny život človeka. Obsahujú veľa biologicky aktívnych molekúl v pomeroch, aké sa vyskytujú v prírode. Procesy extrakcie sú čo najšetrnejšie, aby sa zachovala esencia ihličia s minimálnym chemickým narušením. Spoločnosť vyrába produkty, ktoré sú prirodzené pre metabolizmus ľudských buniek, pretože len také produkty sú schopné chrániť bunku, podporujú jej regeneráciu a majú silu zabrániť rozvoju chorôb.          Široká škála účinkov týchto látok na ľudský organizmus umožňuje ich efektívne využitie pri vývoji liečiv, ako prísadu do rôznych biologicky aktívnych komplexov a zdravých potravinárskych produktov. Funkčné potraviny, zdravé nápoje a športové nápoje sú v dnešnej dobe, kedy sa zdravie a vysoká kvalita života neustále stávajú našou prioritou, veľmi obľúbené a žiadané.           Vďaka svojim regeneračným, dezinfekčným, antibakteriálnym, protiplesňovým a protizápalovým vlastnostiam sa produkty aktívne používajú vo funkčnej, preventívnej a anti-aging kozmetike, v starostlivosti o vlasy, ústnu dutinu a v produktoch starostlivosti o pleť proti starnutiu.
Telefón: +420 602793083 E-mail: info@rawpharma.cz E-SHOP https://rawpharma.cz
KONTAKTY V ČR
MENU